- vystoupení v roce 2016 -

29.2. Kolín - Žijeme spolu - benefiční koncert (Městské divadlo Kolín, 19h)
8.5. Poděbrady – zahájení lázeňské sezony - koncert (15:30, Lázeňská kolonáda)
21.5. Sendražice - Staročeské máje (MDK)
22.5. Poděbrady – koncert na Lázeňské kolonádě (15h)
28.5. Veltruby - Staročeské máje (MDK)
10.6. Kmochův Kolín - 53. ročník mezinárodního festivalu dechových orchestrů
- koncert (Karlovo nám., 19:30 )
11.6. Kolín - koncert pro Domov důchodců (10:30)
11.6. Kmochův Kolín - 53. ročník mezinárodního festivalu dechových orchestrů
- průvod městem (14h)
17. - 19.6. Chřenovice - letní soustředění
25. - 26.6. FEDO Štětí - hudební festival
28.9. Mladá Boleslav - Grand Prix - hudební festival
6.10. Lysá nad Labem – Středočeské dožínky (9:30 průvod z náměstí)
6.10. Lysá nad Labem – Středočeské dožínky (11:30 vystoupení MDK)
11.11. Chlumec nad Cidlinou - Svatomartinský koncert (Klicperův dům, 19h)
14.11. Kolín - Svatomartinský koncert (Městské divadlo Kolín, 19h)
10.12. Nebovidy - vánoční koncert (tvrz, 15h)

- vystoupení v roce 2015 -

14.2. Praha - Mezinárodní soutěž dechových orchestrů (10h, hotel Pyramida)
16.5. Praha Lysolaje - Slavnost květů (MDK, 15:45, přírodní památka HOUSLE)
30.5. Vetruby - Staročeské máje (MDK)
31.5. Poděbrady – koncert na Lázeňské kolonádě (15h)
7.6. Kolín - 600. výročí upálení M. J.Husa (15:30 - 18h, Husovo náměstí)
12. - 14.6. Kmochův Kolín - 52. ročník mezinárodního festivalu dechových orchestrů
13.6. Kolín - koncert pro Domov důchodců
20.6. Česká Kamenice - mezinárodní hudební festival
20.6. Hřensko - mezinárodní hudební festival
21.6. Vackovo Vysoké Veselí - hudební festival
26. - 28.6. Chřenovice - letní soustředění
19.7. Kubešova Soběslav - hudební festival
2.8. Vrzáňovy Kosice - hudební festival
26.9. Úholičky - Svatováclavské slavnosti (14h) (MDK)
10.10. Lysá nad Labem – Středočeské dožínky (průvod z náměstí)
10.10. Lysá nad Labem – Středočeské dožínky
(vystoupení MDK v hale na výstavišti)
6.11. Chlumec nad Cidlinou - koncert (19h)
16.11. Kolín - Svatomartinský koncert - host Radim SCHWAB (Městské divadlo Kolín, 19h)
15.12. Kolín - 15. ročník Miss Kolínska (Městské divadlo Kolín)


- vystoupení v roce 2014 -

24.4. Kolín - koncert k roku české hudby (19h, Staré lázně) - program
15.5. Předvolební kampaň do EP (11h - Čáslav, 13h - Kutná Hora) - MDK, 16h Kolín
16.5. Předvolební kampaň do EP (11h - Poděbrady, 13h - Nymburk, 16h - Jičín) - MDK
17.5. Praha Lysolaje - Slavnost květů (15:15 - 16:45, MDK)
24.5. Ohrada u Nové Vsi - máje - MDK
31.5. Veltruby - máje - MDK
1.6. Pravečkův Lanškroun - hudební festival
7.6. Plaňany - 150. výročí založení SDH (10h)
7.6. Ovčáry - Dny pro více generací (17 - 21h, fotbalové hřiště Horka) - MDK
12. - 15.6. Kmochův Kolín - 51. ročník mezinárodního festivalu dechových orchestrů
4. - 6.7. Trstená (SK) - mezinárodní hudební festival
12.9. Plaňany - Hemžení (19:30, skautovna) - MDK
27.9. Úholičky - Svatováclavské slavnosti (14h) - MDK
3.10. Předvolební kampaň do Senátu (Poděbrady, Lysá nad Labem) - MDK
4.10. Předvolební kampaň do Senátu (Český Brod, Čelákovice) - MDK
9.10. Předvolební kampaň do Senátu (16h Kolín, Karlovo nám.)
11.10. Lysá nad Labem – Středočeské dožínky (9:30 průvod, 13-15 koncert v hale na výstavišti)
11.11. Kolín - Svatomartinský koncert - host Radim SCHWAB (19h, Městské divadlo) - program
6.12. Chlumec nad Cidlinou - adventní koncert (18h, chrám sv. Voršily)
30.12. Poděbrady - koncert Malé dechovky Kmochovky (19h, Lázeňská kolonáda)


- vystoupení v roce 2013 -

14.4. Veltruby - Vítání jara - koncertní vystoupení MDK (15h, kulturní dům)
25.4. Čáslav - Diakonie - koncert MDK (17h)
11.5. Veltruby - Staročeské máje - MDK
17.5. Kolín - slavnostní koncert (19h, Městské divadlo Kolín) - program
18.5. Červené Pečky - Oslavy 350.výročí založení základní školy - koncert MDK (13h)
15.6. Kolín - koncert pro Domov důchodců (10:30)
15.6. Kmochův Kolín - 50. ročník mezinárodního festivalu dechových orchestrů
(13h - koncert na Karlově náměstí, 14h průvod)
22.6. Česká Kamenice, Bad Schandau - mezinárodní hudební festival
28. - 30.6. Chřenovice - letní soustředění
21.7. Přelouč - kostel sv. Jakuba - koncert (13h)
27.7. Ovčáry - pouť - koncert MDK (14h)
15.8. Sourdeval - Normandie (FR)
16. a 17.8. Grandcamp Maisy - Normandie (FR)
18.8. Le Havre - Normandie (FR)
14.9. - 15.9. Leszno (PL) - mezinárodní hudební festival (MDK)
27. – 29.9. Rimavská Sobota (SK) - mezinárodní hudební festival
5.10. Lysá nad Labem – Středočeské dožínky (9:30 průvod z náměstí)
5.10. Lysá nad Labem – Středočeské dožínky
(13 - 15h vystoupení MDK v hale A2 na výstavišti)
12.10. Poděbrady - Koncert (15h, Kolonáda)
25.10. Kosice - volební koncert (18h)
26.10. Velim - pietní akt u pomníku TGM - MDK (14h)
7.12. Libice nad Cidlinou - adventní koncert (16 h) - program
30.12. Poděbrady - koncert MDK (15:00, Kolonáda)


- vystoupení v roce 2012 -

12.5. Veltruby - Staročeské máje (MDK)
15.5. Kolín - výroční koncert (Městské divadlo, 19h) - program
19.5. Sendražice - máje (MDK)
25.5. Zbiroh - hudební festival (19 h - zahajovací koncert)
1.6. Přelouč - Noc kostelů (kostel sv. Jakuba, 17h)
2.6. Litoměřice - hudební festival Zlatý dech
8.6. Kmochův Kolín - festival dechových orchestrů - koncert (Karlovo náměstí)
9.6. Kmochův Kolín - průvod městem
10.6. Kmochův Kolín - závěrečný monstrkoncert
23. - 24.6. Štětí - hudební festival
1.7. Praha - XV. všesokolský slet
28.7. Kosice - hudební festival
9.9. Vlčí Habřina - chovatelská výstava (13h)
4.10. Lysá nad Labem - Středočeské dožínky (9:45 průvod z náměstí na výstaviště)
4.10. Lysá nad Labem - Středočeské dožínky (13 - 15h - vystoupení v hale A2 na výstavišti)
11.12. Kolín - XII. ročník MISS Kolínska (19:30, Městské divadlo Kolín), host Radim Schwab
25.12. Poděbrady - vánoční koncert (19:00, Kolonáda) - program
28.12. Poděbrady - koncert MDK (19:00, Kolonáda)


- vystoupení v roce 2011 -

1.1. Poděbrady - Lázeňská kolonáda - novoroční koncert Malé dechovky Kmochovky (19h)
20.2. Poděbrady - Lázeňská kolonáda - koncert Malé dechovky Kmochovky (15h)
24.4. Přelouč - kostel sv. Jakuba (Masarykovo nám., 16h)
1.5. Poděbrady - Lázeňská kolonáda - zahájení lázeňské sezony (13:30 h)
10.5. Kolín - jarní koncert (Městské divadlo, 19h) - program
21.5. Veltruby - Staročeské máje
10.6. Kmochův Kolín - festival dechových orchestrů - koncert (Karlovo náměstí, 16h)
11.6. Kmochův Kolín - průvod městem (14h)
12.6. Kmochův Kolín - závěrečný monstrkoncert (14h)
18.6. Česká Kamenice - mezinárodní hudební festival (10:30 průvod, 19:15 koncert)
19.6. Arnoltice - koncert (9:30)
19.6. Bad Schandau (SRN) - koncert (14:30)
25.6. Dobšice - Keltské slavnosti (14h)
21.8. Poděbrady - Lázeňská kolonáda - koncert Malé dechovky Kmochovky (15h)
4.9. Vlčí Habřina - tradiční trhy
8.10. Lysá nad Labem - Středočeské dožínky (průvod, koncert)
15.10. Veltruby - slavnostní otevření kulturního domu (12:30 h, MDK)
27.10. Kutná Hora - oslavy vzniku samostatné Československé republiky
a otevření parku u chrámu sv. Barbory (14:45 h)
10.12. Poděbrady - adventní koncert (Lázeňská kolonáda, 19h) - program
30.12. Poděbrady - koncert Malé dechovky Kmochovky (Lázeňská kolonáda)


- vystoupení v roce 2010 -

19.4. Kolín - jarní koncert (divadlo, 19h) - program
29.4. - 4.5. Moskva - Žukovskij (RUS) - Euroorchestra - mezinárodní hudební festival
22.5. Veltruby - máje
23.5. Praha - obora Hvězda (16h)
5.6. festival Polanského Přelouč - průvod, koncert
11.6. Kmochův Kolín - koncert (Karlovo náměstí, 19h)
12.6. Kmochův Kolín - slavnostní průvod městem
19.6. - 20.6. Štětí - festival dechových orchestrů
25.6. - 27.6. Chřenovice - soustředění
4.7. Přelouč - Mariánská pouť
7.8. Tři Dvory - sjezd rodáků
5.9. festival Fadrhonsova Dobrovice - program
24.9. Koncert pro Diakonii v Čáslavi (17h)
9.10. Lysá nad Labem - Středočeské dožínky (průvod + koncert)
26.11. Miss Kolínska - divadlo
9.12. Kolín - Staré lázně (19h) - adventní koncert - program
11.12. Přelouč - Záložna (18h) - adventní koncert - program


- vystoupení Harmonie 1872 Kolín v roce 2009 -

11.2. Chrast u Chrudimi - koncert ke 100. výročí vystoupení Kmochovy kapely (Sokolovna, 19h)
25.4. Votice - slavnostní zahájení 4. ročníku Festivalu ZUŠ (10h) - program
16.5. Praha - Svatojánská pouť (Karlovo náměstí: 10h - průvod, koncert)
26.5. Kolín - koncert (19h) - program
30.5. Compiegne, nám. sv.Jakuba (11h, 16h), Domov seniorů (14h) - zájezd Francie
31.5. Hirson - Cavalcade (14h)  - zájezd Francie
31.5.
Le Plessis Belleville (20h) - zájezd Francie
1.6. Estaires (14h) - zájezd Francie
3.6. Červené Pečky (náměstí, 17h)
12.6. Čáslav - slavnostní otevření dřevozpracujícího závodu LESS, a.s. (14-19h)
19.6. Hrádek u Nechanic
19.6. - 21.6. soustředění – Seč
21.6. Seč, náměstí (11h)
21.6. festival Chrudim (17h)
26.6. Mladá Boleslav, Kulturní dům (18h)
27.6. Jiřetín  pod Jedlovou, Amfiteátr (19h)
28.6. Sloup v Čechách, Amfiteátr (16h)
5.7. Přelouč - Mariánská pouť (9:15, Svaté pole u hřbitova)
5.7. Veltruby - pouť
25.7. Přestavlky u Chrudimi - (taneční zábava MDO)
1.8. Vrzáňovy Kosice - festival
29.8. Újezd u Přelouče – slavnosti obce (průvod, koncert, taneční zábava)
6.9. Samšina - Setkání s českou písničkou (MDO)
12.9. - 13.9. festival - Leszno (Polsko)
19.9. Radovesnice II. - oslavy
24.9. Nošovice - slavnostní otevření automobilky Hyundai
26.9. Veltruby - svěcení praporu
8.10. Lysá n/L - Středočeské dožínky
6.12. Radovesnice II - adventní koncert
12.12. Přelouč - adventní koncert (Záložna, 18h) - program
15.12. Kolín - adventní koncert (Staré lázně, 18h) - program


- vystoupení Kmochovy hudby Kolín v roce 2008 -

2.2. Mladá Boleslav (Muzeum Škoda Auto, 16h) - natáčení hudebního pořadu "...a tuhle znáte?"
23.3. Rumburk - taneční odpoledne (Kavárna Pohoda, 14 - 19 hod.)
5.4. Chotěboř (zámek)
17. - 18.5. Thum (SRN) - zájezd
22.5. Kolín (19:00, Staré Lázně) - program
25.5. Přelouč (15:00, fotbalové hřiště) - program
1.6. festival Koletova Rtyně
6. - 8.6. Chřenovice - soustředění
21.6. Kladruby nad Labem - Jezdecké dny
28.6. Kladruby nad Labem - Jezdecké dny
28.6. Poděbrady - festival Evropa hraje Kmocha (18:00)
26.7. Ovčáry u Kolína - koncert k slavnostnímu žehnání vlajky
2.8. - 5.8. festival Digne les Bains (Francie)
29. - 31.8. Zlín / Luhačovice - festival - program
7.9. Samšina - taneční zábava (14:00)
20.9. Přelouč - Ceny F. Filipovského
20.9. Spojilská letní slavnost
4.10. Lysá nad Labem - Středočeské dožínky
28.10. Sezemice (12:30 pruvod, 14:00 koncert)
6.12. Veltruby - adventní koncert (17:00, kostel)
8.12. Kolín - adventní koncert (19:00, Staré lázně) - program
12.12. Ovčáry - adventní koncert (17:00, kostel)
13.12. Přelouč - adventní koncert (18:00, Záložna)


- vystoupení Kmochovy hudby Kolín 2007 -

10.2. Zásmuky (20.00 Sokolovna)
11.5. Ovčáry u Kolína (18.00 Kostel sv.Jakuba Většího) - program
27.5. Žáravice - Lesní amfiteátr "Hrada" - program
8.6. Kolín (18.00 Staré Lázně) - program
17.6. Přelouč - festival "Polanského Přelouč"
23.6. Rataje nad Sázavou
1.9. Praha
2.9. Úherce u Ml.Boleslavi - festival Fadrhonsova Dobrovice
8.9. Kladruby nad Labem - Dny Pardubického kraje
15.9. Přeloučské oslavy - udílení cen Františka Filipovského
6.10. Středočeské dožínky - Lysá nad Labem (10:00 průvod, 13:15 - 16:00 koncert)
7.12. Hlízov - adventní koncert (19:00, kulturní dům)
12.12. Kolín - adventní koncert (19:00, Staré lázně)  - program
14.12. Veltruby - adventní koncert (18:00, kostel)  - program
15.12. Přelouč - adventní koncert (18:00, Záložna)


- vystoupení Kmochovy hudby Kolín 2006 -

25.3. Holice
21.4. Nová Ves u Kolína
18.5. Veltruby u Kolína
19.5. Velim
21.5. Jihlava
27.5. Zbiroh
9.6. Kolín (19.00 Staré Lázně)
11.6. Týnec nad Labem
17.6. Seč
24.6. Kladruby nad Labem
1.7. Kladruby nad Labem
2.7. Praha
12.8. Port en Bessin (FR)
13.8. Barfleur
(FR)
13.8. Grandcamp
(FR)
14.8. Torigni sur Vire
(FR)
14.8. Blonville sur Mer (2x)
(FR)
15.8. Sourdeval (FR)
15.8. St.Jean Le Thomas
(FR)
7.10. Lysá nad Labem (Středočeské dožínky, 10.00 průvod, 13.-16.hod koncert na výstavišti)
9.-13.10. Kolín - MDO (vystoupení pro klienty VECTORS CZECH a.s.)
14.10. Ovčáry (17.00 Kostel sv.Jakuba Většího)
16.-20.10.
Kolín - MDO (vystoupení pro klienty VECTORS CZECH a.s.)   
18.10. Kolín - předvolební kampaň KDU-ČSL
23.-27.10.
Kolín - MDO (vystoupení pro klienty VECTORS CZECH a.s.)
3.-4.11. Dolní Bojanovice (nahrávání CD, Tonstudio J.Rajchman)
30.11. Pečky (18.00 Evangelický kostel)
9.12. Radovesnice II (18.00 Kulturní dům)
12.12. Kolín (19.00 Staré Lázně)
16.12. Přelouč (18.00 Záložna)



- vystoupení Kmochovy hudby Kolín 2005 -

29.4. Poděbrady - jarní koncert - divadlo Na Kovárně
13. 8. Kladruby nad Labem - Jezdecké dny
3. - 4. 9. Leszno (PL) - mezinárodní hudební festival
9. 9. Nový Bydžov - Jiráskovo divadlo - Festival dechové hudby
17. - 18. 9. Paříž (FR) - přehlídka dechových hudeb a mažoretek
28. 9. Poděbrady - kostel Povýšení sv. Kříže - koncert ke státnímu svátku
15. 10. Lysá nad Labem - výstaviště (10.00 hod.)
15. 10. Kladruby nad Labem (19.00 hod.)
20. 10. Chrudim - Divadlo Karla Pippicha - koncert (19.00 hod.)
15. 12. Týnec nad Labem - adventní koncert (17.00 v katolickém kostele)
16. 12. Přelouč - adventní koncert (18.00 v Občanské záložně)
17. 12. Zásmuky - adventní koncert (18.00 v Sokolovně)